/fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/01_C_Bechstein/Contur_118/CB_Contur_118_Walnut_Inlay_520x550x72x80.jpg
Residence R 118 Contur Residence R 118 Contur C.Bechstein Concert & Residence C.Bechstein Concert & Residence 151 cm 59 cm 246 cm 118 kg Das C. Bechstein Klavier Contur 118 ist das elegante, vornehme High-End-Piano in mittlerer Höhe. Unübertroffene Klavier-Kultur aus Deutschlands führender Klaviermanufaktur. Ořech, provedení intarsie new Pianino

Residence R 118 Contur

C.Bechstein Residence

Formschöne Silhouette, mit Messingakzenten. Konsolen. Sehr differenzierbar. Auslaufmodell, Nachfolgemodell 2023 ist das Residence R 4 Contur.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Residence R 118 Contur

C.Bechstein Residence

Formschöne Silhouette, mit Messingakzenten. Konsolen. Sehr differenzierbar. Auslaufmodell, Nachfolgemodell 2023 ist das Residence R 4 Contur.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Povrchová úprava: Ořech, provedení intarsie
Cena na vyžádání

Das C. Bechstein Piano Contur 118 macht eine tolle Figur

Das C. Bechstein Klavier Contur 118 ist der richtige Partner für universelle Aufgaben. Vom Genießen über das Üben bis zum privaten Vorspiel. Ein Charmeur in Klang und Form. Das Contur 118 bezaubert mit einer besonders formschönen schlanken Silhouette. Messingaufsetzer an Lisenen und Konsolen geben feine Akzente. Geschwungene Linien und der goldene Schnitt der Gehäuseform machen den besonderen Charme dieses Pianos aus.

Dieses elegante Piano gliedert sich mit seiner mittleren Bauhöhe ideal in Ihren Wohnbereich ein. Der Klang ist erstaunlich differenzierbar und überdurchschnittlich kraftvoll. Dieses Piano hat ein weites Interpretationsspektrum mit Zwischentönen und zahlreichen Nuancen und ist für alle musikalischen Stilrichtungen geeignet. Im internationalen Vergleich schneidet das C. Bechstein Klavier Contur 118 immer wieder hervorragend ab: beste Performance, satter Ton, mühelose Spielart.

 

 

Unsere Pianos sind vom Flügelbau inspiriert

C. Bechstein Klaviere sind Marktführer im Bereich der meisterlichen High-End-Pianos weltweit: Die vielen konstruktiven Elemente der C. Bechstein Flügelbauphilosophie, die in den C. Bechstein Klavierbau einfließen, machen diese Pianos zu den klangschönsten und facettenreichsten überhaupt. Ein Blick hinter die Kulissen in unserer Manufaktur zeigt, wie liebevoll wir uns um das Werden und Reifen eines jeden Meisterstücks kümmern. Von der Pflege der wertvollen Materialien, der komplexen Reifung bis zum Aufbau des ausbalancierten Klang-Energiekreislaufs: Ihre Klavier-Fachberater werden Ihnen gern einen Einblick in die komplexe Welt des C. Bechstein Klavierbaus geben.

 

Auf Wunsch erhalten Sie dieses Instrument mit Chrom-Beschlägen und weiteren Extras. Details finden Sie weiter unten bei “Zusatzleistungen” unter der Preisliste.

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Kvalitativní charakteristika

Pianina C. Bechstein

8 měsíců, 180 pracovních hodin

Zvukově a herně technicky dokonale sladěný nástroj s co největším objemem zvuku a hudební interpretační schopností

Rezonanční deska z horského smrku s jemnými letokruhy z nadmořské výšky od 1000 metrů. Původ: Val di Fiemme/ Dolomity, jako rezonanční dřevo pro Antonia Stradivariho. Rezonanční deska se zhotovuje jako membrána. Vyzařovací plocha se slaďuje podle systému houslového dna pro příslušné zvukové těleso.

Zvukové těleso z nejušlechtilejšího smrkového dřeva, mahagonového dřeva, dřeva horského javoru a borovicového dřeva.

Speciální složení materiálu a tvar tlumí vibrace a zesilují energii zvukových strun a zaručují vysokou rychlost přenosu zvuku. Díky ještě přesnějšímu spojení litinového rámu s dřevěným zvukovým tělesem je minimalizováno vlastní chvění litinového rámu.

Agrafy definují u všech 88 tónů polohu zvukových strun. Díky této již 163 let používané technice zpracování vyvíjí zvukové těleso mimořádné bohatství barev zvuku.

Zvukové kobylky z kvalitního bukového dřeva: Vyrobené nejmodernější CNC technikou s přesností na setinu milimetru zaručují optimální přenos frekvencí a zvuku na rezonanční desku stejně jako přesné vyzařování zvuku.

Dřevěné spoje zesílené dodatečně tvarovými čepy.

Vybrané vrstvy masivního dřeva. Model 8 Concert: Količník z javoru se šířkou 5mm.

Odolná klávesnice s dlouhou životností s ideálními pákovými poměry pro koncertní nároky. Design od výzkumného a vývojového oddělení firmy C. Bechstein.

Vysoce komplexní přesný profesionální hrací mechanismus skládající se z 2.000 jednotlivých dílů, design dle standardu firmy C. Bechstein. Pro nejvyšší nároky na přesnost a spolehlivost.

Německá továrna firmy C. Bechstein na kladívka. Jádro kladívka: ořechové dřevo pro barevný, objemný, jasný a přesný tón. Plst: novozélandská ovčí vlna, zpracovaná podle tajné tradiční receptury v Německu. Vynikající rozlišování odstínů a dynamika.

 

Hrací mechanismus s optimalizovaným váhovým a třecím koeficientem díky nejmodernější konstrukční technice.

Optimální rychlost repetice díky nejkvalitnějším materiálům a velmi pečlivé přesnosti montáže.

 

Dokonale přesné váhové rozdělení hmotnosti a pružinových sil pro každý jednotlivý tón.

Dodatečné kvalitativní prvky nabízejí hráči co nejvíce možnou tvorbu zvuku.

Vyrobeno v továrně C. Bechstein z přibližně 20 vysoce kvalitních prvků. Nákladný design v každém detailu. Povrch v provedení vysoký lesk: komplexní proces při nanesení a opracování a při leštění.

Residence R 118 Contur Rozměr

Rozměr   V 118 ×  Š 151 ×  H 59   Váha   246 kg
C.Bechstein Concert & Residence Residence R 118 Contur

VARIO-Digitalsystem
volitelný

C.Bechstein Concert & Residence Residence R 118 Contur

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
562.800 Kč
Bílá
614.200 Kč
Ořech
639.900 Kč
Mahagon
639.900 Kč
Mahagon, provedení intarsie
na vyžádání
Ořech, provedení intarsie
na vyžádání
Výkon
Ceny
C. Bechstein Vario Systém, vestavba v továrně
222.500,00 CZK
C. Bechstein Vario Systém pro dodatečnou vestavbu u obchodníka
247.500,00 CZK
Pianinové kování chrom lesk
30250,00 CZK
C.Bechstein Concert pianinová stolička, látkový potah
14.500,00 CZK
C.Bechstein Concert pianinová stolička, kožený potah
19.800,00 CZK
Mineralizované klávesové obložení pro pianina (celé tóny)
13500,00 CZK
C.Bechstein Concert pianinová stolička, kožený potah
19.800,00 CZK

Nový nástroj

  • 5 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Opravy autorizovaným odborníky C. Bechstein
záruční podmínky

C. Bechstein Vario-System

  • 2 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Pomůžeme v případě softwarových chyb
záruční podmínky
Manufaktura C. Bechstein v Seifhennersdorfu

Světově jedinečná: Bechstein Pianofortefabrik je velkou manufakturou nástrojů velmi významné značky. Individuální mistrovské klavíry a pianina jsou zde produkovány za asistence prvotřídních klavírníků. Více jak 160 let zkušeností tradiční výroby je podporováno nejnovějšími výsledky vývojového a výzkumného centra stavby nástrojů.

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Vladimír Profous
Vladimír Profous
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní Manažer
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059
 

WHATSAPP

Kontaktní osoby


E-MAIL

praha@bechstein-europe.com
 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 10:00 – 12:00 | 13:00 – 19:00 
Sobota: 10:00 – 16:00
Schůzky mimo otevírací dobu jsou možné po předchozí domluvě.
.

SOCIAL MEDIA

Facebook | Instagram


Sídlo společnosti:

 C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.

Bratří Štefanů 1057, 500 03 Hradec Králové

jednatelé: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký

zmocněný zástupce: David Kopecký, Michaela Jarešová

společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové

oddíl C, vložka 25053 IČ: 48172154, DIČ: CZ48172154