C. Bechstein CentrumC. Bechstein Centrum

C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové

Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové
+420 - 495 444 333

Otevírací doba Pianocentra:
pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Kontaktujte nás

Nové Pianocentrum firmy C. Bechstein Europe v Hradci Králové představuje svojí prezentací více jak 30 klavírů a pianin značek C. Bechstein, W. Hoffmann a Zimmermann nejkomplexnější nabídku nových nástrojů pro školy, instituce i privátní zákazníky v České republice. Evropsky kvalitně zpracované, konstrukčně vyzrálé a spolehlivé nástroje pro hýčkaný sluch a náročné prsty od vstupního pianina pro začátečníky, přes klavíry oblíbené hudebními školami všech úrovní až po dostupnou profesionální sféru i exkluzivní oblast koncertních mistrovských nástrojů.

Při návštěvě firmy C. Bechstein – největšího evropského výrobce akustických klavírů a pianin – má návštěvník možnost prohlídky Pianocentra s odborným poradenstvím, jakož i absolvování velmi zajímavé exkurze výrobou nástrojů. Akusticky optimalizovaný koncertní sál umožňuje přehrávky nástrojů vybíraných finálními odběrateli, stejně jako pořádání přípravných, absolventských a slavnostních koncertů hudebních škol. „Firma C. Bechstein Europe – jste srdečně vítáni!“

IVO KAHÁNEK

Recitál renomovaného českého klavíristy z pražského Rudolfína

 

 

Nikol Bóková & Kristina Barta: Fresh Music Talks

Vážení a milí přátelé, koncertní sály zůstávají bohužel i nadále uzavřené a plánované koncerty Nikol Bókové a Kristiny Barta v rámci našeho koncertního cyklu nemůžeme realizovat. O zážitek s těmito inspirativními hybatelkami hudebních vod i klavírního umění Vás však nechceme v žádném případě připravit. Proto jsme se rozhodli připravit pro Vás na 29. dubna od 20.30 hod. mimořádné online setkání s oběma dámami najednou. Během večera zazní to, co slovy nelze vyjádřit, a naopak slova doplní, co nelze vyjádřit jen hudbou. Vedle dialogu na koncertním křídle C. Bechstein tak Nikol vyzpovídá Kristinu a Kristina Nikol a obě tak dají nahlédnout divákům hlouběji do své tvorby, hudebního světa i emocí.

Přenos bude probíhat z Anežského kláštera a bude k dispozici na našem Facebooku a YouTube kanálu. Za spolupráci děkujeme Národní galerii.

C. Bechstein Pianocentrum Hradec Králové - nabídka služeb

Renovace a servis
Renovace a servis
Exkurze
Exkurze

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU HRADEC KRÁLOVÉ
Petra Šimůnková
Petra Šimůnková
Obchodní oddělení
Tomáš Možný
Tomáš Možný
Obchodní oddělení
C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové
Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové
 

Provozní doba:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Otevírací doba zákaznického Pianocentra:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.