Vlast výroby hudebních nástrojů

Nové Pianocentrum firmy C. Bechstein Europe v Hradci Králové představuje svojí prezentací více jak 30 klavírů a pianin značek C. Bechstein, W. Hoffmann a Zimmermann nejkomplexnější nabídku nových nástrojů pro školy, instituce i privátní zákazníky v České republice. Evropsky kvalitně zpracované, konstrukčně vyzrálé a spolehlivé nástroje pro hýčkaný sluch a náročné prsty od vstupního pianina pro začátečníky, přes klavíry oblíbené hudebními školami všech úrovní až po dostupnou profesionální sféru i exkluzivní oblast koncertních mistrovských nástrojů.

Při návštěvě firmy C. Bechstein – největšího evropského výrobce akustických klavírů a pianin – má návštěvník možnost prohlídky Pianocentra s odborným poradenstvím, jakož i absolvování velmi zajímavé exkurze výrobou nástrojů. Akusticky optimalizovaný koncertní sál umožňuje přehrávky nástrojů vybíraných finálními odběrateli, stejně jako pořádání přípravných, absolventských a slavnostních koncertů hudebních škol. „Firma C. Bechstein Europe – jste srdečně vítáni!“

Děkovný koncert Tomáše Kača

Koncert pod názvem Silnější než včera českého pianisty Tomáše Kača se uskutečnil 25. září 2023 v jízdárně Pražského hradu. 

VÍCE ZJISTIT

Hybatelé rezonance

Koncertní cyklus nabízí vynikajícím osobnostem české klavírní školy vlastní prostor a představuje je v osobitých profilových koncertech.

VÍCE ZJISTIT

64. Chopinův festival v Mariánských Lázních

C. Bechstein byl i letošním oficiálním partnerem festivalu, který patří k nejstarším v Evropě.

VÍCE ZJISTIT

Novinky

Čtěte o aktuálním dění naší firmy, nástrojích, novinkách i zprávách z koncertního a kulturního dění koncernu C. Bechstein.

VÍCE ZJISTIT

RENOVACE A SERVIS

Veškeré servisní práce, opravy a renovační práce na nástrojích provádějí výhradně kompetentní klavírní mistři a odborný personál.

VÍCE ZJISTIT

Tradice C. Bechstein

Nejvyšší kvalita od roku 1853. Projděte firemní historií, která je zároveň zajímavým příběhem profesního úspěchu.

VÍCE ZJISTIT

EXKURZE

Pro zájemce o exkurze nabízí C. Bechstein Europe komentované prohlídky výrobnou pian v Hradci Králové. Vítejte!

VÍCE ZJISTIT

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU HRADEC KRÁLOVÉ
C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové
Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové

Provozní doba:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Jednatel: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký