fileadmin/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/03_W_Hoffmann/Vision120/whoffmann-v120-schwarz-messing.jpg
Vision V 120 Vision V 120 W. Hoffmann W. Hoffmann 151 cm 62,5 cm 245 cm 120 kg Vyzrálá konstrukce. Briliantní tón, příjemný pocit ze hry. Pianino W.HOFFMANN Vision V 120 získává srdce zákazníků. new Pianino

Vision V 120

W.Hoffmann Vision

Vyzrálá konstrukce. Briliantní tón, příjemný pocit ze hry.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Vision V 120

W.Hoffmann Vision

Vyzrálá konstrukce. Briliantní tón, příjemný pocit ze hry.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Povrchová úprava: Černá
DPC 228.700,00 Kč

Pianino W.HOFFMANN Vision V 120 získává srdce zákazníků.

Pianino W.HOFFMANN Vision V 120 – nejúspěšnější linie cenově dostupných pian! Kvalita a tradice by C. Bechstein Europe. Optimální nástroj po stránce velikosti, zvukového projevu a designu.

Několik slov k místu vzniku pianina W.HOFFMANN V 120: bylo vždy naším cílem stavět nástroje ve vlastní linii, s nástrojem cenově výhodným, ale i velmi hodnotným. Po realizaci nové produkce C. Bechstein Europe byl tento cíl uskutečněn. Zde produkujeme dle vlastních konstrukcí, s vlastním týmem a na základě odpovědných kritérií. Návštěva této světově jedinečné evropské produkce dostupných pianin a klavírů přesvědčila žurnalisty i odborníky.

Série W.HOFFMANN Vision, vyvinutá v německém klavírnickém vývojovém a výzkumném Bechstein-Kompetenzzentrum s realizací v C. Bechstein Europe v Čechách se na základě jejího vynikajícího poměru výkonu a ceny markantně prosazuje, včetně pianina  Vision V 120. Tato značka je dnes zvučnou evropskou alternativou nástrojům asijského původu. Pozoruhodný úspěch je tak jednoduše k vysvětlení: my vyrábíme nástroje cenově dostupné, ale velmi hodnotné. Stavíme je sami, za asistence dlouhodobě školeného odborného personálu, a při maximálním uplatnění know-how. Nechte se od našich klavírníků ve věci detailů a komponentů pianina V 120 informovat. A porovnávejte v klidu.

Funkce digitálního piana u nástroje W.HOFFMANN Vision V 120

Všechny modely značky W.HOFFMANN jsou na přání k dostání s exkluzivním zařízením Bechstein Vario System. Vario System je pro Váš klavír nebo pianino výhodné k pořízení, neboť Váš nástroj dělá flexibilnějším a hodnotnějším. Pocit ze hry zůstává nezměněn, kladívka však nekontaktují struny, jsou předem zachycena a elektronicky opětovně předají prostřednictvím zapuštěných sensorů digitálně zaznamenaný zvuk koncertního klavíru. Exklusivním zařízením Bechstein Vario System jste na míle před podobnými systémy. Tento nenápadný modul je nejen elegantní, ale nabízí i pozoruhodný počet možností nahrávání, zaznamenávání, improvizování a interpretování jak pracovně, tak pro pobavení. Nechte se nadchnout, tento modul zhodnotí Váš nástroj jako žádný jiný.

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Kvalitativní charakteristika

W.Hoffmann Vision Line

Středně tvrdé masivní dřevo, zčásti zesílená stavba kostry

Smrkové dřevo, zpracování odolné proti klimatu

Tvrdé dřevo

Klížené vrstvy z tvrdého dřeva

Šedá litina

Evropští výrobci nejlepší kvality

95% čistá měď

Díly z masivního jehličnatého dřeva a skříňové desky MDF

Zaručují čistější zvuk (pouze u příslušných modelů)

Podle evropského standardu, u velkých modelů pianin optimalizováno pro koncertní mechaniku

Třídy jakosti „A“ nebo „AA”, individuálně vybíraná a ručně intonovaná. Vysoká kvalita s anglickou ovčí plstí

Vision V 120 Rozměr

Rozměr   V 120 ×  Š 151 ×  H 62,5   Váha   245 kg
W. Hoffmann Vision V 120

VARIO-Digitalsystem
volitelný

W. Hoffmann Vision V 120

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
228.700,00 Kč
Výkon
Ceny
C. Bechstein Vario Systém, vestavba v továrně
78.900,00 CZK
C. Bechstein Vario Systém pro dodatečnou vestavbu u obchodníka
84.200,00 CZK
W.Hoffmann pianinové kování chrom lesk
5.300,00 CZK
W.Hoffmann pianinová stolička, látkový potah
9.200,00 CZK
W.Hoffmann pianinová stolička, kožený potah
14.500,00 CZK

Nový nástroj

  • 5 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Opravy autorizovaným odborníky C. Bechstein
záruční podmínky

C. Bechstein Vario-System

  • 2 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Pomůžeme v případě softwarových chyb
záruční podmínky
Výrobní závod C. Bechstein Europe v Hradci Králové

Jedinečná nástrojová produkce spojující lásku k detailu s německým klavírnickým uměním. Know-how nejvyšší úrovně přispívá společně s precizním řemeslným zpracováním ke špičkovému akustickému projevu.

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní oddělení
VLADIMÍR PROFOUS
VLADIMÍR PROFOUS
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059 

Pondělí – Pátek: 09:30 – 12:00 | 13:00 – 18:00

Social Media
Facebook | Instagram