/fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/01_C_Bechstein/Residence_R_4_Contur/CBR_R4_Con_black_web.jpg
Residence R 4 Contur Residence R 4 Contur C. Bechstein Concert & Residence C. Bechstein Concert & Residence 153 cm 61 cm 223 cm 120 kg Forma stvořená z melodie, zvuk pro skvělý zážitek Černá new Pianino
CZK 622500

Residence R 4 Contur

C.Bechstein Residence

Forma stvořená z melodie, zvuk pro skvělý zážitek

This acoustic instrument is Bluetooth MIDI capable.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Residence R 4 Contur

C.Bechstein Residence

Forma stvořená z melodie, zvuk pro skvělý zážitek

This acoustic instrument is Bluetooth MIDI capable.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Povrchová úprava: Černá
MOC 622.500 Kč

Piano C. Bechstein Residence R 4 Contur, vytvořené jako klidná melodie, láká k hudebním výpravám plným zážitků. Už jeho jemné mosazné akcenty poukazují na to, jaké hudební lahůdky se dají s tímto nástrojem objevovat. Vychutnejte si s jemně odstíněným zvukem, širokým interpretačním spektrem a sytou barvou tónů úchvatné hodiny v hudebním světě všech stylů.

Objevte zvuk jedinečných melodií

V hudbě popisuje kontura průběh formy melodie. Je přitom zcela lhostejné, jaké melodie chcete z tohoto mimořádného piana vyloudit: Residence R 4 Contur vás bude s lehkým stylem hry doprovázet od nejněžnějšího pianissima až po nejzvučnější fortissimo! Zároveň vám nejrozsáhlejší škála barev zvuku umožní zcela individuálně interpretovat a utvářet jednotlivé hlasy a motivy.

Jemné akcenty zajišťují vizuálně dokonalou kompozici

Melodie je dokonalá až díky jednotlivým, jasným gradacím. Z této myšlenky vychází i design středně velkého piana, který každého nadchne pečlivě použitými vizuálními akcenty: Tyto prvky z mosazi – například pod víkem kláves nebo na spodním konci konzolí – činí z piana Residence R 4 Contur něco naprosto mimořádného. Nakonec tedy díky štíhlé siluetě mimořádně dokonalého tvaru, měkkým hranám a uvnitř uloženému vrchnímu víku vzniká celkový obrázek opticky dokonalé kompozice.

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Kvalitativní charakteristika

Pianina C. Bechstein

8 měsíců, 180 pracovních hodin

Zvukově a herně technicky dokonale sladěný nástroj s co největším objemem zvuku a hudební interpretační schopností

Rezonanční deska z horského smrku s jemnými letokruhy z nadmořské výšky od 1000 metrů. Původ: Val di Fiemme/ Dolomity, jako rezonanční dřevo pro Antonia Stradivariho. Rezonanční deska se zhotovuje jako membrána. Vyzařovací plocha se slaďuje podle systému houslového dna pro příslušné zvukové těleso.

Zvukové těleso z nejušlechtilejšího smrkového dřeva, mahagonového dřeva, dřeva horského javoru a borovicového dřeva.

Speciální složení materiálu a tvar tlumí vibrace a zesilují energii zvukových strun a zaručují vysokou rychlost přenosu zvuku. Díky ještě přesnějšímu spojení litinového rámu s dřevěným zvukovým tělesem je minimalizováno vlastní chvění litinového rámu.

Agrafy definují u všech 88 tónů polohu zvukových strun. Díky této již 163 let používané technice zpracování vyvíjí zvukové těleso mimořádné bohatství barev zvuku.

Zvukové kobylky z kvalitního bukového dřeva: Vyrobené nejmodernější CNC technikou s přesností na setinu milimetru zaručují optimální přenos frekvencí a zvuku na rezonanční desku stejně jako přesné vyzařování zvuku.

Dřevěné spoje zesílené dodatečně tvarovými čepy.

Vybrané vrstvy masivního dřeva. Model 8 Concert: Količník z javoru se šířkou 5mm.

Odolná klávesnice s dlouhou životností s ideálními pákovými poměry pro koncertní nároky. Design od výzkumného a vývojového oddělení firmy C. Bechstein.

Vysoce komplexní přesný profesionální hrací mechanismus skládající se z 2.000 jednotlivých dílů, design dle standardu firmy C. Bechstein. Pro nejvyšší nároky na přesnost a spolehlivost.

Německá továrna firmy C. Bechstein na kladívka. Jádro kladívka: ořechové dřevo pro barevný, objemný, jasný a přesný tón. Plst: novozélandská ovčí vlna, zpracovaná podle tajné tradiční receptury v Německu. Vynikající rozlišování odstínů a dynamika.

 

Hrací mechanismus s optimalizovaným váhovým a třecím koeficientem díky nejmodernější konstrukční technice.

Optimální rychlost repetice díky nejkvalitnějším materiálům a velmi pečlivé přesnosti montáže.

 

Dokonale přesné váhové rozdělení hmotnosti a pružinových sil pro každý jednotlivý tón.

Dodatečné kvalitativní prvky nabízejí hráči co nejvíce možnou tvorbu zvuku.

Vyrobeno v továrně C. Bechstein z přibližně 20 vysoce kvalitních prvků. Nákladný design v každém detailu. Povrch v provedení vysoký lesk: komplexní proces při nanesení a opracování a při leštění.

Residence R 4 Contur Rozměr

Rozměr   V 120 ×  Š 153 ×  H 61   Váha   223 kg
C. Bechstein Concert & Residence Residence R 4 Contur

C. Bechstein Connect
integrated

VARIO-Digitalsystem
volitelný

C. Bechstein Concert & Residence Residence R 4 Contur

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
622.500 Kč
Bílá
672.500 Kč
Mahagon
697.500 Kč
Ořech
697.500 Kč
Manufaktura C. Bechstein v Seifhennersdorfu

Světově jedinečná: Bechstein Pianofortefabrik je velkou manufakturou nástrojů velmi významné značky. Individuální mistrovské klavíry a pianina jsou zde produkovány za asistence prvotřídních klavírníků. Více jak 170 let zkušeností tradiční výroby je podporováno nejnovějšími výsledky vývojového a výzkumného centra stavby nástrojů.

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Vladimír Profous
Vladimír Profous
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní Manažer
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059
 

WHATSAPP

Kontaktní osoby


E-MAIL

praha@bechstein-europe.com
 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 10:00 – 12:00 | 13:00 – 19:00 
Sobota: 10:00 – 16:00
Schůzky mimo otevírací dobu jsou možné po předchozí domluvě.
.

SOCIAL MEDIA

Facebook | Instagram


Sídlo společnosti:

 C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.

Bratří Štefanů 1057, 500 03 Hradec Králové

jednatelé: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký

zmocněný zástupce: David Kopecký, Michaela Jarešová

společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové

oddíl C, vložka 25053 IČ: 48172154, DIČ: CZ48172154