fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/04_Zimmermann/Studio_S_2/Z_Studio_S2_black_pol_520x550_neu.png
Studio S 2 Studio S 2 Zimmermann Zimmermann 149 cm 59 cm 220 cm 114 kg Perfektní vstup do úžasného světa klavírů. new Pianino
nový

Studio S 2

Zimmermann

Nejmenší pianino z řady Studio. A přesto skvělý zvuk.

nový

Studio S 2

Zimmermann

Nejmenší pianino z řady Studio. A přesto skvělý zvuk.

Povrchová úprava: Černá
DPC 141.400,00 Kč

Perfektní vstup do úžasného světa klavírů

Naším nejmladším a současně nejmenším přírůstkem je pianino Zimmermann Studio S 2. A už teď vám můžeme prozradit: jsme na ně skutečně hrdí. Neboť Studio S 2 představuje akustické pianino, které odpovídá přísným standardům jakosti C. Bechstein a současně nabízí výborný zvuk za skutečně dobrou cenu.

Za kvalitu u nás odpovídá: C. Bechstein

Pianino Studio S 2 pochází z dílny C. Bechstein a nabízí vše, čím je prémiová značka C. Bechstein proslulá: dlouhou tradici, skvělé inovace a mimořádné technické zpracování. Na pianino Studio S 2 se vztahuje 5letá záruka od C. Bechstein – a nikoli bezdůvodně. Pianino se totiž vyrábí pod přísným dohledem pracovníků firmy C. Bechstein a následně prochází ještě další kontrolou ze strany pracovníků kontroly jakosti ve společnosti C. Bechstein.

Učit se hrát znamená i učit se poslouchat

Tento akustický nástroj přináší obrovskou radost ze hry na klavír od samého počátku, neboť umožňuje naprosto speciálním způsobem vnímat jemné tónové nuance. Mechanika a klaviatura pianina Studio S 2 je navržena tak, že i začátečníkům pomáhá kontrolovaným způsobem tvořit tóny a měnit barvu zvuku. Jednoduše řečeno: s pianinem Studio S 2 můžete rychle dosáhnout perfektního tónu, který již slyšíte ve svém vnitřním uchu.

Elegantní design, inteligentní funkce

Pianino Studio S 2 však kromě špičkové kvality a vynikajícího zvuku nabízí i další výhody: je příjemně kompaktní, skvěle vypadá a díky svému nadčasovému designu se úžasně hodí jako do dětského pokoje, tak do stylového obývacího pokoje. Funkce Soft Closing zajišťuje pomalé zavírání víka a ochranu prstů.

Zimmermann – to v první řadě znamená: pocit štěstí při hraní. A také radost z nádherného zvuku za výbornou cenu. Právě s tímto cílem na mysli jsou všechna naše pianina a klavírní křídla od C. Bechstein navrhována, konstruována a také kontrolována. A je to samozřejmě na výsledku slyšet. Nyní jsme našemu cíli ještě o krok blíž: chceme, aby úplně každý měl možnost hrát na kvalitní akustický klavír.

Studio S 2 Rozměr

Rozměr   V 114 ×  Š 149 ×  H 59   Váha   220 kg
Zimmermann Studio S 2

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
141.400,00 Kč
Výkon
Ceny
Zimmermann pianinová stolička, kožený potah
9.200,00 CZK
Zimmermann pianinová stolička, látkový potah
6.600,00 CZK

Nový nástroj

  • 5 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Opravy autorizovaným odborníky C. Bechstein
záruční podmínky

C. Bechstein Vario-System

  • 2 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Pomůžeme v případě softwarových chyb
záruční podmínky

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní oddělení
VLADIMÍR PROFOUS
VLADIMÍR PROFOUS
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059 

Pondělí – Pátek: 09:30 – 12:00 | 13:00 – 18:00

Social Media
Facebook | Instagram