/fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/04_Zimmermann/Studio_S_6_VARIO/Z_S6-Vario_Standard_Black_pol_520x550.png
Studio S 6 VARIO Studio S 6 VARIO Zimmermann Zimmermann 149 cm 63 cm 243 cm 126 kg Studio S 6 VARIO: Akustika ruku v ruce s digitalizací new Pianino
nový

Studio S 6 VARIO

Zimmermann

Pianino Zimmermann pro začátečníky s digitálním systémem VARIO a funkcí utlumení zvuku.

nový

Studio S 6 VARIO

Zimmermann

Pianino Zimmermann pro začátečníky s digitálním systémem VARIO a funkcí utlumení zvuku.

Povrchová úprava: Černá
MOC 245.000,00 Kč

S modelem Zimmermann Studio S 6 VARIO objevíte vzdušné výšky i syté hloubky

Hybridní verze pianina Studio S 6 obohacuje čistě akustický nástroj o funkci utlumení zvuku a četné digitální možnosti. A v kombinaci s Vašimi oblíbenými hudebními aplikacemi – ať už na cvičení, hraní, komponování nebo produkci – se Vaší kreativitě žádné meze nekladou.

Patříte mezi nadšené začátečníky s ambicemi? Nebo jste si už hru na klavír vyzkoušeli a nemůžete bez ní být? Pak je pro Vás Studio S 6 VARIO tou pravou volbou. Je to nástroj s příjemným, bohatým zvukem, který Vás uchvátí. Kvalitní nástroj, který je cenově dostupný a v neposlední řadě i skvěle vypadá. Moderně navržený nástroj, který díky dokonale přesnému nastavení mechaniky a klaviatury již od prvních doteků procvičuje prsty i uši. Od samého začátku Vás okouzlí a přenese s sebou do nádherného světa hudby. A kdo se s krásnou hudbou nedokáže rozloučit ani v pozdních nočních hodinách, může u modelu Studio S 6 VARIO jednoduše sáhnout po sluchátkách a pak díky funkci utlumení zvuku pokračovat v hraní, i když už sousedé spí. Toto pianino vybavené spoustou digitálních funkcí toho nabízí mnoho k objevování, takže velmi rychle zjistíte, že: se od pianina Studio S 6 VARIO prostě nemůžete odtrhnout.

Zimmermann – to v první řadě znamená: pocit štěstí při hraní. A také radost z nádherného zvuku za výbornou cenu. Právě s tímto cílem na mysli jsou všechna naše pianina a klavírní křídla od C. Bechstein navrhována, konstruována a také kontrolována. A je to samozřejmě na výsledku slyšet. Nyní jsme našemu cíli ještě o krok blíž: chceme, aby úplně každý měl možnost hrát na kvalitní akustický klavír.

Studio S 6 VARIO Rozměr

Rozměr   V 126 ×  Š 149 ×  H 63   Váha   243 kg
Zimmermann Studio S 6 VARIO

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
245.000,00 Kč
Výkon
Ceny
Zimmermann pianinová stolička, kožený potah
8.750,00 CZK
Zimmermann pianinová stolička, látkový potah
6.250,00 CZK

Nový nástroj

  • 5 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Opravy autorizovaným odborníky C. Bechstein
záruční podmínky

C. Bechstein Vario-System

  • 2 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Pomůžeme v případě softwarových chyb
záruční podmínky

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Vladimír Profous
Vladimír Profous
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní Manažer
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059
 

WHATSAPP

Kontaktní osoby


E-MAIL

praha@bechstein-europe.com
 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 10:00 – 12:00 | 13:00 – 19:00 

Schůzky mimo otevírací dobu, vč. soboty, jsou možné po předchozí domluvě.
.

SOCIAL MEDIA

Facebook | Instagram


Sídlo společnosti:

 C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.

Bratří Štefanů 1057, 500 03 Hradec Králové

jednatelé: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký

zmocněný zástupce: David Kopecký, Michaela Jarešová

společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové

oddíl C, vložka 25053 IČ: 48172154, DIČ: CZ48172154