C. Bechstein CentrumC. Bechstein Centrum

C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové

Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové
+420 - 607 033 204

Otevírací doba Pianocentra:
pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Kontaktujte nás
fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/04_Zimmermann/Studio_S_2/Z_Studio_S2_VARIO_black_pol_520x550_neu.png
Studio S 2 VARIO Studio S 2 VARIO Zimmermann Zimmermann 149 cm 59 cm 220 cm 114 kg Studio S 2 VARIO: Akustika ruku v ruce s digitalizací new Pianino

Studio S 2 VARIO

Zimmermann

Nejmenší pianino z řady Studio s digitálním systémem VARIO a funkcí tichého hraní.

Studio S 2 VARIO

Zimmermann

Nejmenší pianino z řady Studio s digitálním systémem VARIO a funkcí tichého hraní.

Povrchová úprava

doporučená cena 203.000,00 CZK

Studio S 2 VARIO: Akustika ruku v ruce s digitalizací

Pianino Studio S 2 VARIO vypadá na první pohled jako elegantní, výborně znějící, avšak zcela běžné akustické pianino značky Zimmermann. Vypadá úplně stejně jako Studio S 2. Ve skutečnosti to Studio S 2 opravdu je – avšak nabízí toho mnohem víc. Na druhý pohled totiž vlevo dole můžete objevit malý černý box. Box, který ukrývá skutečné překvapení. V tomto ovládacím prvku totiž dřímá obrovský digitální potenciál.

A pokud jde o to dřímání: pianino Studio S 2 VARIO nabízí i funkci utlumení zvuku, která umožňuje hrát na klavír, i když sousedé už dávno spí hlubokým spánkem. A pokud se nyní ptáte, jak můžete pianino Studio S 2 VARIO slyšet, když je zvuk ztlumený, čtěte dál.

Digitální režim pro jednoho, klidový režim pro druhého

Jak tedy přesně funguje VARIO? Velmi jednoduše řešeno: díky systému VARIO můžete na klavír hrát i přes sluchátka! Kladívka, která za normálních okolností rozeznívají akustický nástroj jasným a hlasitým zvukem, lze pomocí systému VARIO u pianina Studio S 2 VARIO ztlumit. Obzvlášť inteligentní elektronika se pak postará o transformaci na velkolepý zvuk. Ten dorazí prostřednictvím sluchátek přímo do vašich uší, zatímco Vaše prsty nezaznamenají žádný rozdíl. Přirozený způsob hraní totiž zůstane zcela zachován.

Funkce tichého hraní je však jen jednou z mnoha výhod pianina Studio S 2 VARIO. Všichni kreativní jedinci určitě ocení skvělé digitální možnosti, které nabízí aplikace – ať už k učení, nebo k zábavě!

„Zimmermann od C. Bechstein“ – náš příslib, vaše výhoda 

V každém pianinu Studio S 2 VARIO se skrývá umění a zkušenosti firmy C. Bechstein. Stejně jako všechna ostatní pianina Zimmermann je i pianino Studio S 2 VARIO vyráběno, konstruováno a kontrolováno společností C. Bechstein. Proto máte i Vy nárok na 5letou záruku od C. Bechstein. A k těmto přednostem můžete přidat ještě skutečně dobrou cenu, dynamický, výborně vybalancovaný zvuk, vyvážený pocit ze hry (perfektní pro začátečníky!) a krásně čistý, nadčasový design.

Zimmermann – to v první řadě znamená: pocit štěstí při hraní. A také radost z nádherného zvuku za výbornou cenu. Právě s tímto cílem na mysli jsou všechna naše pianina a klavírní křídla od C. Bechstein navrhována, konstruována a také kontrolována. A je to samozřejmě na výsledku slyšet. Nyní jsme našemu cíli ještě o krok blíž: chceme, aby úplně každý měl možnost hrát na kvalitní akustický klavír.

Studio S 2 VARIO Rozměr

Rozměr   114 ×  149 ×  59   Váha   220 kg
Zimmermann Studio S 2 VARIO

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
203.000,00 CZK
Výkon
Ceny
Zimmermann pianinová stolička, kožený potah
9.200,00 CZK
Zimmermann pianinová stolička, látkový potah
6.600,00 CZK

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU HRADEC KRÁLOVÉ
Tomáš Možný
Tomáš Možný
Obchodní oddělení
C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové
Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové
 

Provozní doba:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Otevírací doba zákaznického Pianocentra:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.