/fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/02_Bechstein/B112_Modern/CB_A_114-Modern_black-pol-520x550-2018.jpg
Academy A 114 Modern Academy A 114 Modern C.Bechstein Academy C.Bechstein Academy 149 cm 57 cm 231 cm 114 kg Das C. Bechstein Academy Klavier A 114 Modern – das kompakte Klangwunder made by Bechstein, Germany. Ästhetik pur. Der Star einer neuen Piano-Generation. Jetzt entdecken und anspielen! new Pianino

Academy A 114 Modern

C.Bechstein Academy

Ein kleines, kompaktes Designklavier mit allen technischen Qualitätsmerkmalen der großen Bechstein-Klavier-Tradition. Tolles Preis-Leistungsverhältnis. Auslaufmodell, Nachfolgemodell 2023 ist das Academy A 2.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Academy A 114 Modern

C.Bechstein Academy

Ein kleines, kompaktes Designklavier mit allen technischen Qualitätsmerkmalen der großen Bechstein-Klavier-Tradition. Tolles Preis-Leistungsverhältnis. Auslaufmodell, Nachfolgemodell 2023 ist das Academy A 2.

Na přání s C. BECHSTEIN VARIO DIGITALSYSTEM

Povrchová úprava: Černá
MOC 460.000,00 Kč

C. Bechstein Academy A 114 Modern: Einheit aus Klang und Form

Das innovative Bechstein Klavier A 114 Modern wurde von den Ingenieuren unseres einzigartigen Klavierbau-Kompetenz-Zentrums in Sachsen konzipiert. Mythos Bechstein modern.

Ästhetik pur für Ihr Design-Klavier

Das Design-Klavier A 114 Modern ist ein Blickfang mit Idealproportionen. Es ist sicher das Schönste unter den Kompakten: Jede Linie und jede Kontur sind zum Verlieben. Das C. Bechstein Klavier A 114 Modern ist ein Ohrenschmaus für Musikergourmets, verpackt in ein topmodisches – dennoch zeitloses Design. Ein Design-Klavier im Zeitgeist der Metropole: attraktiv, modern, wegweisend. Das Academy A 114 Modern prägt Ihren Wohn- und Lebensmittelpunkt. Understatement für Anspruchsvolle. Ein solches Premiumklavier ist das Aushängeschild für guten Musikgeschmack, ein „must have“ für den Connaisseur edler Innenarchitektur und den musikalischen Gourmet.

 

 

Nicht nur ein schönes Klavier - auch der Klang überzeugt

Das C. Bechstein Academy Klavier A 114 Modern ist trotz seiner Kompaktheit eine Klangsensation! Der Einstieg auf höchstem Niveau in die Bechstein-Klavier-Welt. Dieses Piano erstaunt durch sein phänomenales Klangvolumen, gleichzeitig seine kompakte, angenehme Größe. Das Klavier A 114 Modern verfügt über alle technischen Qualitätsmerkmale der großen Bechstein-Klavier-Tradition.

C. Bechstein-Klaviere gelten seit Anbeginn als das Non-Plus-Ultra. Die Linie Academy bietet Premium-Oberklasse in einem außergewöhnlich guten Preis-Leistungs-Verhältnis. Made in Germany, made by C. Bechstein.

 

Auf Wunsch erhalten Sie dieses Instrument mit Chrom-Beschlägen, auch an den Kufen, sowie weiteren Extras. Details finden Sie weiter unten bei “Zusatzleistungen” unter der Preisliste.

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Kvalitativní charakteristika

Pianina Bechstein

7 měsíců, 120 pracovních hodin

Zvukově a herně technicky dokonale sladěný nástroj

Horský smrk s jemnými letokruhy z nadmořské výšky 800 – 1000 metrů

Rezonanční deska se jako plošný prvek lineárně přizpůsobuje nástroji.

Zvukové těleso z pečlivě vybraného smrkového dřeva, bukového dřeva a borovicového dřeva

Speciální složení materiálu a tvar tlumí vibrace a zesilují energii zvukových strun

Agrafy definují v oblasti basu polohu zvukových strun. Ve střední poloze a v oblasti diskantu jsou zvukové struny vedeny kapodastrovou tyčí k ladicímu kolíku.

Zvukové kobylky z německého dřeva z lesního buku. Vyrobené moderními CNC zaručují dobrý přenos frekvencí a zvuku na rezonanční desku.

Vrstvy tvrdého dřeva v systému Multiplex.

Odolná klávesnice s dlouhou životností s ideálními pákovými poměry pro profesionální nároky. Design od výzkumného a vývojového oddělení firmy C. Bechstein

Vysoce komplexní profesionální hrací mechanismus skládající se z 2.000 jednotlivých dílů, design dle standardu firmy C. Bechstein.

 

Německá továrna firmy C. Bechstein na kladívka. Jádro kladívka: mahagonové dřevo. Plst: novozélandská ovčí vlna, zpracovaná podle tajné tradiční receptury v Německu.

 

Nejmodernější konstrukční technika umožňuje hrací mechanismus s optimalizovaným váhovým a třecím koeficientem.

Individuálně jasný, transparentní bohatý zvuk vytvořený intonéry.

Vyrobeno v továrně C. Bechstein z přibližně 20 vysoce kvalitních prvků. Nákladný proces při nanesení a opracování vrstvy laku s vysokým leskem a při leštění.

Academy A 114 Modern Rozměr

Rozměr   V 114 ×  Š 149 ×  H 57   Váha   231 kg
C.Bechstein Academy Academy A 114 Modern

VARIO-Digitalsystem
volitelný

C.Bechstein Academy Academy A 114 Modern

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
460.000,00 Kč
Bílá
511.400,00 Kč
Výkon
Ceny
C. Bechstein Vario Systém, vestavba v továrně
222.500,00 CZK
C. Bechstein Vario Systém pro dodatečnou vestavbu u obchodníka
247.500,00 CZK
Pianinové kování chrom lesk
30250,00 CZK
C.Bechstein Academy pianinová stolička, látkový potah
11.900,00 CZK
C.Bechstein Academy pianinová stolička, potah hladká kůže
17.200,00 CZK
C.Bechstein Academy pianinová stolička Small Concert, potah hladká kůže
21.100,00 CZK
Mineralizované klávesové obložení pro pianina (celé tóny)
13500,00 CZK

Nový nástroj

  • 5 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Opravy autorizovaným odborníky C. Bechstein
záruční podmínky

C. Bechstein Vario-System

  • 2 letá záruka garantovaná výrobcem
  • Pomůžeme v případě softwarových chyb
záruční podmínky
Manufaktura C. Bechstein v Seifhennersdorfu

Světově jedinečná: Bechstein Pianofortefabrik je velkou manufakturou nástrojů velmi významné značky. Individuální mistrovské klavíry a pianina jsou zde produkovány za asistence prvotřídních klavírníků. Více jak 160 let zkušeností tradiční výroby je podporováno nejnovějšími výsledky vývojového a výzkumného centra stavby nástrojů.

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU PRAHA
Vladimír Profous
Vladimír Profous
VEDOUCÍ PIANOCENTRA
Lukáš Kalina
Lukáš Kalina
Obchodní Manažer
C. Bechstein Pianocentrum Praha
Kateřinská 40
120 00 Praha

Vladimír Profous: +420 722 953 949
Lukáš Kalina: +420 702 120 059
 

WHATSAPP

Kontaktní osoby


E-MAIL

praha@bechstein-europe.com
 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 10:00 – 12:00 | 13:00 – 19:00 

Schůzky mimo otevírací dobu, vč. soboty, jsou možné po předchozí domluvě.
.

SOCIAL MEDIA

Facebook | Instagram


Sídlo společnosti:

 C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.

Bratří Štefanů 1057, 500 03 Hradec Králové

jednatelé: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký

zmocněný zástupce: David Kopecký, Michaela Jarešová

společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové

oddíl C, vložka 25053 IČ: 48172154, DIČ: CZ48172154