/fileadmin/user_upload/Bechstein/02_Fluegel_Klaviere/06_Casio/GP-510_livingroom_520x520.jpg
Celviano GP-510 Celviano GP-510 CASIO Digitalpianos CASIO Digitalpianos 143,4 cm cm 48,9 cm cm 78,5 cm 96,3 cm kg Vrcholový model série Grand Hybrid nastavuje ve světě digitálních pian nová měřítka a garantuje mimořádně autentický zážitek ze hry. Černá new Pianino

Celviano GP-510

CASIO Digitalpianos

Vrcholový model série Grand Hybrid nastavuje ve světě digitálních pian nová měřítka a garantuje mimořádně autentický zážitek ze hry.

Celviano GP-510

CASIO Digitalpianos

Vrcholový model série Grand Hybrid nastavuje ve světě digitálních pian nová měřítka a garantuje mimořádně autentický zážitek ze hry.

Povrchová úprava: Černá
Cena na vyžádání

Excelentní zvukový projev a autenticita

Vrcholový model série Grand Hybrid nastavuje ve světě digitálních pian nová měřítka a garantuje mimořádně autentický zážitek ze hry. Nová sestava reporduktorů překvapí svým voluminózním projevem; nově přepracovaná klaviatura umožnoje dozažení velmi precizních dynamických odstínů a zlepšuje možnosti přednesu při hře; přepracované zvukové vzorky nabízejí bohatší zvukovou barevnost. Mezi 35 zvukovýcmi rejstříky naleznete samply tří světově nejzamějších výrobců koncertních křídel. Příklady dalších funkcí - Hall Simulator, Concert Play a Scene Setting - kreativitě se meze nekladou!

Vyvinuto ve spolupráci s C. Bechstein
Velmi kvalitní kladívková mechanika
Povrchová úprava vysoký černý lesk

Celviano GP-510 Rozměr

Rozměr   V 96,3 cm ×  Š 143,4 cm ×  H 48,9 cm   Váha   78,5 kg
CASIO Digitalpianos Celviano GP-510

Ceník

Provedení
Ceny
Černá
na vyžádání

Casio Gewährleistung

  • 5 Jahre Warranty
  • Gewährleistung lt. allgemeinen Geschäftsbedingungen

3 Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat do kupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tyto nabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

4 Nabídka C. Bechstein Europe s.r.o. Platí do 30. června 2023. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců podle podmínek nájemní smlouvy plus náklady na dopravu a kauce. Při následném odkupu nástroje lze až 12 zaplacených měsíčních nájmů započítat dokupní ceny. Informace o aktuálních nabídkách pronájmu a smluvních podmínkách jsou k dispozici v Pianocentru Praha. Tytonabídky se nevztahují na komerční zákazníky ani komerční využití. Všechny ceny jsou nezávazná doporučení v Kč včetně 21 % DPH. Všechny údaje bez záruky. Chyby a omyly vyhrazeny.

5 Tato cena je nejnižší možnou měsíční splátkou z nájmu, aktuální akce na pronájem nebo financování. Platí do 30. června 2023. Všechny údaje bez záruky.

Kontaktní osoby

V C. BECHSTEIN PIANOCENTRU HRADEC KRÁLOVÉ
Tomáš Možný
Tomáš Možný
Obchodní oddělení
C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové
Bratří Štefanů 1057
500 03 Hradec Králové

Provozní doba:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Otevírací doba zákaznického Pianocentra:

pondělí – pátek od 8,00 do 16,00 hod.

Jednatel: Stefan Freymuth, Werner Albrecht, David Kopecký